tarihinde yayınlandı Yorum yapın

En Hızlı Kilo Aldıran Besinler

Kilo almak isteyen bir çok kişi bunun yollarını aramakta ve kendilerine özel beslenme programları hazırlamaktadırlar. Genelde kilo aldıran besinler birçok kişi tarafından bilinse de programa uymak bazen kişileri zorlayabilmektedir. Bu nedenle gıda takviyelerine yönelmekte ve kolay kilo almanın yollarını denemektedirler. Yine de sağlıklı bir şekilde kilo almak için bazı besinleri tüketmek oldukça önemlidir. Enerji kaynağı olan bu besinleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Süt ve süt ürünleri,
  • Kırmızı ve beyaz et ürünleri,
  • Kuru ve yaş meyveler,
  • Hurma,
  • Badem, ceviz ve fındık gibi kuruyemişler,
  • Balık,
  • Yumurta.

Sağlığa zararı olmayan bu doğal besinlerin beslenme programında olması gerekmektedir. Programımızı maddi imkanlar ölçüsünde zenginleştirebilmemiz oldukça önemlidir. Kişi beslenme programına uyması halinde aylık periyotlarda düzenli kilo alması mümkündür. Kişinin metabolizma ile alakalı bir sorunu var ise mutlaka bir doktora başvurması gerekecektir. Aksi halde hormon ve kan değerleri uygun olan kişilerde düzenli ve sağlıklı beslenme ile kilo almak çok kolaydır. Bunun yanı sıra bazen bireylerde iştah problemi olabilmektedir. Kişi her ne kadar istese de yemek yerken oldukça zorlanabilmektedir. Bu tarz durumlarda iştah açıcı özellikte takviyeler alınabilmektedir.

Kilo Aldırıcı İştah Açıcı Takviyeler

Düzenli beslenme programı ile halen kilo alamıyorsanız öncelikle doktora başvurmanız oldukça önemlidir. Ancak diyetisyenin veya kendinizin hazırlamış olduğu beslenme programını uygularken bazen iştah sorunu yaşayabilirsiniz. Bu tarz durumlarda kilo aldırıcı ve iştah açıcı özellikte gıda takviyeleri takviye olarak kullanılabilmektedir. En hızlı sürede sağlıklı kilo aldıran gıda takviyelerine Tarım ve Gıda Bakanlığı sitesinden ulaşmak mümkündür. Şimdi burada en başarılı kilo aldırıcı ürünlerden birkaç tanesini sizlerle paylaşacağım. Paylaşmış olduğum ürünleri Kızlar soruyor, Ekşi, Kadınlar Kulübü gibi büyük panellerde kullanıcı yorumlarını okuyarak sizler için derledim. Ayrıca incelemeniz adına sizlere link de bıraktım.

PROMAX KİLO ALDIRICI TOZ

Ürün FDA onaylı olup ABD’den ithal edilen bir ürün olarak gösteriliyor. Kullanıcılarda en çok geri dönüş almış kilo aldırıcı olarak öne de çıkmakta. Memnuniyet oranı da %98 olunca ilk olarak sizlere ProMax kilo aldırıcı ürünü incelemenizi tavsiye ediyorum.

BULK KİLO ALDIRICI GIDA TAKVİYESİ

Burada 2. sırada BULK kilo aldırıcıyı paylaşmamın en önemli yanı Avrupa ve Türkiye’de en çok satılan ürün olması. Bütün sanal ticaret platformlarında da 2023 yılı için en çok satan ürün olarak karşımıza çıkmakta. 3 farklı aroması olması bence herkesin kolay içebilecek bir ürün olduğunu göstermekte. En hızlı ve sağlıklı kilo aldırıcı olarak SKIP BULK tavsiye ediyorum.

MEGAMAX KİLO ALDIRICI TOZ KARIŞIM

Beni etkileyen ve 3. sırada yazmamı sağlayan tarafı içeriği oldu. Zengin formülü sayesinde zaten diğer markalara oranla en fazla kilo aldıran takviye olması da doğal ve kaçınılmaz sonuç olmuş. 1 hafta gibi kısa sürede 7-8 kilo aldım diye birçok kullanıcı yorumu bırakılmış. Kilo aldırıcı sipariş vermeden önce mutlaka MegaMax kilo aldırıcı karışımı incelemenizi tavsiye ederim.

SOFTMAX KİLO ALDIRICI TOZ

Fiyat ve performans ürünü olarak göze çarpan bir ürün. En ucuz kilo aldırıcı olmasına rağmen olumsuz sonuç oldukça az. Zaten bu tarz gıda takviyelerinde %90 üzeri etki daima oldukça başarılı olduğunu bizlere göstermektedir. Sizler de makul bir bütçe bunun için ayırdıysanız Softmax kilo aldırıcı ürünü incelemenizi tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir